
Кондиціонер TCL TAC-07CHSA/XAB1 ON/OFF WI-FI Ready
12 599 ₴
- В наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Кондиціонер TCL TAC-07CHSA/XAB1 ON/OFF WI-FI Ready
Функція автоматичного перезапуску та осушення, з антикорозійним покриттям Blue Fin обох теплообмінників. Стильний дизайн з ребристою панеллю та срібною смужкою з прихованим LED дисплеєм, 4 основних режимів роботи та рижим TURBO, SLEEP, ECO, опція - WiFi, стандартний пиловий фільтр
TCL TAC-07CHSA/XAB1 ON/OFF WI-FI Ready
Турборежим охолодження
Кондиціонер TCL TAC-07CHSA/XAB1 ON/OFF WI-FI Ready працює на забезпечення ефективного мікроклімату в тому приміщенні, де він встановлений. При цьому він має ряд налаштувань, які вже запрограмовані наявними режимами. Наприклад, коли необхідно як можна швидше зробити максимально прохолодним повітря, активуйте турборежим, який працює в самому низькому діапазоні температур з підвищеною швидкістю поширення потоків повітря.
Покриття Blue Fin
Теплообмінники представленої лінійки покриті Blue Fin. Він забезпечує антикорозійні властивості за рахунок своєї структури: поверхня теплообмінника набуває підвищену гладкість, за рахунок чого волога на ній не затримується.
24-годинний таймер
Використовуйте таймер, який можна налаштувати на будь-яку кількість годин. Цей інструмент допоможе задати техніці проміжок самостійної роботи з подальшим відключенням. Чудовий варіант, якщо хочете мінімізувати свої контакти з пристроєм, при цьому займаючись паралельно іншими завданнями.
Автоматичний перезапуск
Система перезапуску запам'ятовує останні введені параметри, які були активні. Якщо відбувається знеструмлення техніки, то кондиціонер відновить актуальні параметри, не вимагаючи від вас повторного їх введення.
Самодіагностика помилок
Система самодіагностики періодично перевіряє кондиціонер, тим самим свідомо ставлячи до відома, якщо відбуваються збої в роботі. Так ви зможете розуміти рівень критичності помилок – чи потребують вони втручання сервісної служби.
Управління пультом
Дана модель кондиціонера оснащена пультом управління. З його допомогою можна дистанційно керувати роботою пристрою, вибираючи необхідні параметри.
Модуль Wi-Fi
Опціональна можливість підключення пристрою до мережі Wi-Fi дозволить управляти технікою за допомогою смартфона.
Іонізація повітря
Іонізація повітряного потоку дозволить очистити його від забруднень набагато швидше, ніж при активації режиму очищення і вентиляції. Такий підхід істотно поліпшить якість повітряної маси в приміщенні.
Купити кондиціонер TCL TAC-07CHSA/XAB1 ON/OFF WI-FI Ready
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Потік повітря | 350 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 7000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2490 Вт |
| Потужність охолодження | 2050 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 630 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 690 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 190 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 700 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 256 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 510 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 600 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 230 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 24 кг |
- Ціна: 12 599 ₴




