
Кондиціонер Gree Bora GWH18AAC-K3NNA2A
32 667 ₴
- В наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Кондиціонери GREE серії BORA, працюють на безпечному фреоні R410A.
На відміну від неінверторних моделей минулих поколінь, спліт-системі GREE BORA притаманні такі переваги:
- оновлений дизайн
- широкий діапазон потужностей
- наявність генератора Cold Plazma
Енергоефективність за показниками EER / COP у кондиціонерів BORA становить 3,21 / 3,61 (клас «А»), що вважається хорошим показником, враховуючи цілком прийнятну ціну і неінверторний двигун. Обігрів можливий при морозах до -7 ° С.
НОВИЙ ДИЗАЙН: НІЧОГО ЗАЙВОГО!
Кондиціонери GREE BORA пропонуються тим споживачам, які цінують сучасний мінімалістичний дизайн. Внутрішній блок з вузької горизонтальної металізованої смугою і прихованою за пластиковою панеллю індикацією температури виглядає дуже стильно і ненав'язливо. Білі світлодіодні цифри просвічуються через пластик на лицьовій панелі тільки під час роботи кондиціонера.
ДОДАТКОВА ФІЛЬТРАЦІЯ (ОПЦІЯ)
У кондиціонерах серії BORA може бути встановлено багатоступеневу систему фільтрації, в завдання якої входить:
- Електростатична фільтрація через сітку для видалення пилу.
- Боротьба з вірусами і бактеріями за допомогою катехинового і антибактеріального фільтрів.
- Боротьба з неприємними запахами – фотокаталітична фільтрація 99% летючих сполук і формальдегідів з функцією самовідновлення фільтра під дією сонячних променів.
- За допомогою вугільного фільтра повітря очищається від диму, формальдегідів і неприємних запахів. Ці речовини осідають усередині фільтра і не потрапляють назад в кімнату.
НАЯВНІСТЬ ТУРБОРЕЖИМА ТА ВСІХ ВАЖЛИВИХ ФУНКЦІЙ
У серії GREE BORA зібрані кращі функції для охолодження і обігріву:
- Турборежим для прискореного нагріву або охолодження повітря
- Самоочищення для запобігання утворенню грибка у внутрішньому блоці
- Нічний режим для тихої роботи
- Таймер
- Блокування пульта
- Теплий старт
Оновлений пульт ДК забезпечить підвищений комфорт управління завдяки новому розташуванню і формі кнопок, а також інформативному LCD дисплею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Потік повітря | 650 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5000 Вт |
| Потужність охолодження | 4800 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1495 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1500 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 289 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 849 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 210 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 545 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 863 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 320 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 39 кг |
- Ціна: 32 667 ₴




